Головна

Наші подорожі #2018

Фото звіт 2018

Представляємо вашій увазі фотозвіт про поїздку в Європу учасників конкурсу archivision 2015. Хлопці не побоялися взяти участь в молодіжному конкурсі архітектурних проектів і представили на суд журі свої роботи. Гідних проектів було чимала кількість, і суддям довелося здорово потрудитися для того, щоб визначити кращих.

Переможці конкурсу проявили кращі якості, а саме волю до перемоги, творче мислення і професійний підхід. За що і були винагороджені організаторами конкурсу. Поїздка в Європу збагатила хлопців не тільки приємними враженнями, але і забезпечила їх новими знаннями. Адже в процесі поїздки учасники відвідали навчальні лекції відомого Європейського виробника будівельних матеріалів компанію КНАУФ. Час поїздки пролетів швидко, тому що програма була дуже насиченою і різноманітною. За цей час ми здорово подружилися з хлопцями.

Хочемо зазначити, що всі переможці конкурсу безсумнівно заслужили це маленьке подорож, в процесі якого кожен виніс щось корисне для себе. Організатори вдячні всім тим, хто взяв участь в конкурсі і вислав свої роботи. Нам було приємно взаємодіяти з такою кількістю талановитих молодих людей. Сподіваємося на продовження спілкування в рамках конкурсу та за його межами в майбутньому.