Головна

Про нас

Про нас

Архітектура – мистецтво синергії. Поява нових будівельних матеріалів і технологій – це нові можливості сучасної архітектури. Інновації розширюють межі, а їх впровадження залежить від ступеня доступності інформації у проектувальників.

З 2013 року компанія КНАУФ – найбільший виробник будівельних матеріалів в світі, прагне привернути увагу проектувальників до сучасними будівельними технологіями шляхом розробки архітектурних проектів з дотриманням вимог техологічності, екологічності, енергоефективності, грамотності конструктивних рішень. Саме цьому і присвячено Міжнародний молодіжний фестиваль -конкурс Архівіжн.
Протягом всього року проходять цікаві лекції, семінари та воркшопи. Все це допомагає в результаті представити на Конкурс цікавий і гідний нагороди проект.

Архітектура – мистецтво сінергії. З’явилися Нових будівельних матеріалів и технологій – це Нові возможности сучасної архітектури. Інновації розширюють Межі, а їх Впровадження Залежить від Міри доступності информации у проектувальніків.

C 2013 року компанія КНАУФ – Найбільший виробник будівельних матеріалів в мире, прагнем прітягнуті Рамус проектувальніків до СУЧАСНИХ будівельних технологій Шляхом розробки архітектурніх проектів з Дотримання вимог техологічності, екологічності, енергоефективності, грамотності конструктивних РІШЕНЬ. Саме цьом й присвячений Міжнародний молодіжний фестиваль -конкурс Архівіжн.

Течение Усього року проходять цікаві лекції, семінари и воркшопи. Усе це допомагає в результате представіті на Конкурс якісний та Гідний нагороди проект.