Відбувся воркшоп м. Дніпро 2019

На початку серпня 2019 в Дніпрі відбувся черговий воркшоп ARCHINTEGRATION в рамках VI міжнародного молодіжного фестивалю архітектури ARCHIVISION 2019.

Для студентів та молодих спеціалістів до 35 років

  • Місце
  • Час
  • м. Дніпро
  • 6-9 серпня 2019
Головна Воркшопи Архів 2020

Відбувся воркшоп м. Дніпро 2019

Поділитися

Воркшоп в м. Дніпро: 6-9 серпня 2019

Дякуемо організаторам Archivision за надані грантові місця для двох учасників in. Lab Summer School 2020

На початку серпня 2019 в Дніпрі відбувся черговий воркшоп ARCHINTEGRATION в рамках VI міжнародного молодіжного фестивалю архітектури ARCHIVISION 2019.
Тема воркшопу: «Покращення умов проживання та праці студентів ПДАБА шляхом реконструкції загального простору комплексу гуртожитку з впровадженням технологій енергозбереження, з урахуванням вимог ергономіки, шляхом перепланування та забезпечення акустичного комфорту».
Працювали п’ятьма командами учасників під керівництвом тьюторів.

Тема: предметом воркшопу є єдина концепція модернізації комплексу гуртожитків ПДАБА з обслуговуванням та благоустроєм території. Включаючи:
1) вирішення питання енергомодернізації та акустичного комфорту житлових корпусів, блоку кафе, галереї- переходу, що пов’язує корпуси, та клубу;
2) покращення ергономіки житлових та загальних просторів – дизайн-проекти просторів уніфікованої житлової ячейки, галереї-переходу, вхідної групи житлового корпусу та кафе (візуальні та архітектурно-планувальні рішення інтер’єрних просторів);
3) пропозиції по архітектурно-художньому образу фасадів будівлі та вхідної групи;
4) пропозиції по облаштуванню та благоустрою скверу перед вхідною групою кафе та галереї комплексу гуртожитків, а також інших прилеглих територій.

До участі запрошуються архітектори, дизайнери інтерєру, графічні та ландшафні дизайнери (обов`язкова умова вік до 35 років).
Команда – переможець воркшопу, зможе взяти участь в конкурсі ARCHIVISION 2019, за умови доопрацювання проекту після закінчення воркшопу, відповідно до вимог по оформленню конкурсних робіт.
Участь безкоштовна, прожиття та харчування за рахунок організаторів.

Проживання участників-хостел “ВІШНЯ”, м. Дніпро, вул. Соборна, 9А

Територія праці – Дніпровский державний коледж будівельно-монтажних технологій та архітектури, вул. Столярна, 8 поверх 7

Фінальні презентації 09.08.19 о 11:00 по вул Грушевського, 1 обласна організація спілки архітекторів України
(в приміщенні театру “КРІК”)

Коник Соломія, м. Львів

Навчалася у Національному університеті «Львівська політехніка», інститут архітектури, кафедра містобудування. Практикуючий архітектор з 2013 року.
Викладач, аспірант кафедри містобудування, інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка». Дослідник міської щільності та якості міського середовища. Учасник та тютор воркшопів у рамках міжнародної кооперації з Технічним університетом Відня.

Катерина Козлова, м. Дніпро

Закінчила Придніпровську державну академію будівництва та архітектури у 2016 році. Практикуючий архітектор з 2014 року. Асистент кафедри Основ архітектури
у ПДАБА. Була у команді створення проєкту Сцена:Stage.. Досліджує вернакулярну архітектуру. Авторка каналу «Куди піти, якщо я архітектор?»
Приймала участь у конкурсі Archivision у 2013 році.

Олександр Рябокінь, м. Дніпро

Практикуючий сертифікований архітектор, sertified professional ARCHICАD.sertified user 3ds max. викладач архітектурних дисциплін ДДКБМТА. Лауреат I ступеня у «Всеукраїнському огляді дипломних робіт» (2007).
Призер міжнародних архітектурних конкурсів ARCHIVISION 2015, 2017, 2018, Nova Design Award 2018, «АрхиСЮР» GRAPHISOFT, Автор і співавтор багатьох реалізованих об’єктів на теренах України.

Віталій Шварцвальдер, м. Одеса

Закінчив ОДАБА у 2016 року, співзасновник IMLA Architects imla.pro.
Брав участь у міжнародних конкурсах з 2013 року, перемога та лауреат більш ніж
в 10 міжнародних конкурсів. Отримав гран-прі у конкурсі “Archivision 2017”
та спеціальний приз у 2018 році. Бере участь в цьому конкурсі з 2015 року.
Поїздка-приз до Китаю у 2017 році. Має реалізовані об’єкти у сфері готелів
та ресторанів- City Hotel Bortoli та Hostel Friday. Отримав подяку за співробітництво і активну участь в розвитку будівельного ринку в Україні на третьому всеукраїнському готельному форумі в 2018 році. Отримав диплом переможця
у номінації “Будівлі та споруди” – перша премія “Реновація таємниці” на 4 міжнародному молодіжному фестивалі архітектури Archivision, також диплом переможця у номінації “Інтер’єр” – 2 премія “Hotel Subway” Отримав перше місце
за свою картину у конкурсі художників “Рожевий бульдозер”.
Автор статей у журналі “Академія гостеприїмності”.

Анна Бадера, м. Одеса

Спеціаліст містобудування ОДАБА, отримала гран-прі серед дипломів з ознакою у 2016 році. У 23 роки стала співзасновницею архітектурної компанії IMLA Architects imla.pro, відомої такими об‘єктами: Хостел Фрайдей в Одесі, Бортолі.
Призерка двох номінацій “ARCHIVISION 2017”, спеціальний приз у “Archivision 2018”. Призерка міжнародного конкурсу в Китаї “Skycity” 2017 року.
Має реалізовані об’єкти у сфері готелів та ресторанів.
Отримала диплом переможця у номінації “будівлі та споруди” – перша премія “реновація таємниці, також диплом переможця у номінації “Інтер’єр” – 2 премія “Hotel Subway” на 4 міжнародному молодіжному фестивалі архітектури Archivision
Отримала диплом другої ступені на 8 міжнародному фестивалі архітектури, містобудування в дизайну Євразії з спеціалізації містобудування; отримала подяку міського голови івано-франківська, диплом 1 ступеня і гран-прі за проект “реновація Олександрівського проспекту в місті Одеса” в номінації за кращу ідею ревіталізації міських просторів” на 26 міжнародному огляді конкурсі дипломних проектів майбутніх дизайнерів та архітекторів. Випустала книжку для дітей у якості ілюстратора та працювала тютором з архітектури у дитячій літній технічній школі “Крок”.

Наталія Авдєєва, м. Київ

Закінчила Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури у 2002 році. Практикуючий архітектор з 2003 року. Член Національної спілки архітекторів України. Завідувач кафедри архітектурно-проектної справи Інституту інноваційної освіти КНУБА.

Кандидат архітектури, доцент. Керівник робочої групи з підготовки архітектурної частини інвестиційних проектів з реновації відокремлених структурних підрозділів НАУ – Слов’янського коледжу (Донецька область), Криворізького коледжу (Дніпропетровська область) та організації «Міжнародного центру підготовки пілотів» в структурі аеропорту «Антонов 2» у Гостомелі, для участі в конкурсі проектів регіонального розвитку України відповідно до плану реалізації «Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року».

Керівник студентською громадською діяльністю при співпраці з Головним управлінням містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) у розробці проектних пропозицій для місткої цільової програми «Стратегія розвитку міста Києва до 2025р.», яка має професійне спрямування (співавтор та науковий керівник 20 концепцій 2012-2019рр.). Наукові дослідження пов’язані з підвищенням ефективності проектування житлових будинків з об’єктами громадського обслуговування на територіях, наближених до аеропортів.